| Model | AFK-2088-1 |
| Filter | PP+CTO+UDF+RO+T33 |
| Watertemp | Heet/warm/koud |
| water spruit | 3 |
| Met kinderslot | Ja |
| Manieren om te koelen | Compressorkoeling |
| Nominale spanning/frequentie | 220-240V 50/60Hz |
| Verwarmingsvermogen/capaciteit | 550W /5L /u 85-95℃ |
| Koelvermogen/capaciteit | 90W / 2,0L/u 5-10℃ |
| Productdimensie | 320X315X1005MM |
| Verpakkingsafmeting | 360X370X1060MM |
| Pakket | 5-laags bruine kartonnen doos |
| Lading van aantal | 450PCS/40HQ |
Deze RO-waterdispenser met kinderslot heeft een hoogwaardig uiterlijk met eenvoudige en vloeiende lijnen, prachtige textuur en elegante kleurafstemming. Het laat overtollige versieringen achterwege, brengt schoonheid en functionaliteit in evenwicht en kan gemakkelijk worden aangepast aan verschillende scenario's. Of het nu een modern en eenvoudig kantoor is, een ordelijke vergaderruimte, een warme en comfortabele huiskamer of een handige en efficiënte openbare ruimte, het kan op natuurlijke wijze worden geïntegreerd, niet opdringerig en ook niet de algehele omgevingsstijl versterken, waardoor echt veelzijdig scènegebruik wordt gerealiseerd en wordt voldaan aan de plaatsingsbehoeften van verschillende omgevingen.
Uitgerust met een efficiënt filtersysteem kan het apparaat direct vers drinkwater produceren met zuivere, onzuiverheids- en geurvrije waterkwaliteit die voldoet aan de normen voor gezond drinkwater.
Met de RO-waterdispenser met kinderslot kan elke gebruiker op elk moment veilig en geruststellend water drinken, waardoor het omslachtige proces van het regelmatig bijvullen en verversen van water volledig wordt geëlimineerd, de zorgen over het bijvullen van water worden weggenomen en het niet nodig is om extra tijd en energie te besteden aan het zorgen voor de watervoorziening. Tegelijkertijd verlaat de RO-waterdispenser met kinderslot de traditionele watergebruiksmodus volledig, er is geen noodzaak voor het handmatig hanteren van zware wateremmers, noch voor het regelen van speciaal personeel dat verantwoordelijk is voor het verversen, onderhouden en beheren van water. Het vereenvoudigt het waterdrinkproces aanzienlijk in scenario's voor meerdere personen, zoals kantoren, en kan gebruikers altijd voorzien van vers en gezond direct drinkwater, zelfs als er geen toezicht is, waardoor gemakkelijk wordt voldaan aan de hoogfrequente waterdrinkbehoeften in kantoorscenario's.
RO-waterdispenser met kinderslot, de behuizing is zorgvuldig uitgerust met een afneembare wateropvangbak met een gehumaniseerd ontwerp. De demontagestappen zijn eenvoudig en handig, er is geen gereedschap nodig en gewone mensen kunnen de demontage en installatie eenvoudig voltooien. De binnenwand van de waterontvangstbox is glad, gemakkelijk schoon te maken zonder dode hoeken, niet gemakkelijk om water, kalk en vuil vast te houden, waardoor bacteriegroei effectief wordt vermeden en het waterdrinkgedeelte altijd schoon en hygiënisch wordt gehouden, waardoor de drinkwaterveiligheid tot in de details wordt gegarandeerd. Het algehele ontwerp van de RO-waterdispenser met kinderslot brengt schoonheid, gemak en gezondheid in evenwicht, waardoor gezond drinkwater eenvoudiger, zorgeloos en hygiënischer wordt, de dagelijkse gebruikservaring volledig wordt verbeterd en wordt aangepast aan de gebruiksbehoeften van verschillende groepen mensen.