| Model | AFK-1708 |
| Filter | PP+CTO+UDF+RO+T33 |
| Watertemp | Heet/warm/koud |
| water spruit | 3 |
| Met kinderslot | Ja |
| Manieren om te koelen | Compressorkoeling |
| Nominale spanning/frequentie | 220-240V 50/60Hz |
| Verwarmingsvermogen/capaciteit | 550W /5L /u 85-95℃ |
| Koelvermogen/capaciteit | 90W / 2,0L/u 5-10℃ |
| Productdimensie | 310X315X960MM |
| Verpakkingsafmeting | 355X355X980MM |
| Pakket | 5-laags bruine kartonnen doos |
| Lading van aantal | 640PCS/40HQ |
Onze staande RO-waterdispensers zijn uitgerust met een 5-traps RO-filtersysteem
Het verwijdert effectief onzuiverheden, zware metalen, bacteriën, chloorresten en andere schadelijke stoffen uit leidingwater. Door middel van meerlaagse nauwkeurige filtratie zuivert het de waterkwaliteit volledig en verandert het gewone kraanwater in schoon, veilig en gezond direct drinkwater, waardoor elke gebruiker op elk moment echt kan genieten van onbeperkt gezuiverd water.
Onze staande RO-waterdispenser, het grondige en betrouwbare filtratieproces, zorgt ervoor dat elke druppel water schoon, helder en geruststellend is, waardoor de gezondheidsrisico's veroorzaakt door onveilig drinkwater aanzienlijk worden verminderd en een solide bescherming wordt geboden voor de dagelijkse drinkwaterveiligheid van gezinnen, kantoren, scholen en openbare plaatsen.
Naast superieure waterzuiveringsprestaties besteden onze Standing RO Water Dispenser-producten ook veel aandacht aan gebruikersveiligheid en praktische ervaring.
De staande RO-waterdispenser met kinderslotfunctie kan effectief voorkomen dat kinderen per ongeluk de heetwateruitlaat aanraken en ongelukken met verbranding voorkomen. Dit gehumaniseerde ontwerp houdt volledig rekening met de veiligheidsbehoeften van gezinnen met kinderen, waardoor het gebruiksproces veiliger en betrouwbaarder wordt. Staande RO-waterdispenser Gecombineerd met stabiele verwarmings- en koelprestaties, hoogwaardige materialen van voedingskwaliteit en strikte kwaliteitscontrole, biedt onze staande RO-waterdispenser niet alleen een gemakkelijke en gezonde gezuiverde waterervaring, maar creëert hij ook een veiligere en comfortabelere waterdrinkomgeving voor gebruikers van alle leeftijden, die volledig voldoet aan de veiligheids-, gezondheids- en praktische behoeften van verschillende markten en groepen.